Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co kdy Avril řekla:

 

Líbilo se mi, když jsem byla mladší, protože jsem se nemohla dostat do problémů. Teď se prostě musím snažit a chovat se slušně."

"Možná vypadám jako drsná holka - a já jsem - ale uvnitř jsem beznadějná romantička."


"Bylo by super, kdybych vyhrála, ale i když nevyhraju, tak je to v pohodě. Pořád můžu po zbytek života chodit a říkat, že jsem byla nominovaná na Grammy."
- o její nominaci na Grammy

"Můj sen vždycky byl každou noc vyskočit na pódium před fanoušky a zpívat. To jsem od zpívání očekávala."

"Máma mě nikdy nenechala zpívat (country písničku) Jahodové víno, protože tam je 'víno', a já byla malá holka. Chránila mojí image. A jediný důsledek není to, že netančím na jevišti jako děvka, ale má to něco do sebe vyrůstat s velkými požadavky na morálku. Neříkám, že nikdy nenapíšu písničku se sprostým slovem, protože rozhodně jsou chvíle, kdy si říkám: 'Jo, fuck (kurva) by tu znělo fakt dobře!' Ale pak si vzpomenu na mámu, že by ji to mohlo ranit a prostě místo toho řeknu frig (kurňa)."
Poznámka: překlady slov
fuck a frig jsou pouze orientační, tyto slova mají mnoho významů

"Lidi mysleli, že je to špatné? Co je na tom tak hrozného? Narodila jsem se v roce 1948 - proč bych měla vědět, kdo to je? Rodiče mi ho nedali poslechnout. Mimoto, lidi pořád vyslovují špatně moje jméno."
- o tom, že špatně vyslovila jméno Davida Bowieho při udělování cen Grammy

"Když jsem napsala Complicated, cítila jsem, že to o něčem vypovídá... že na světě je spousta falešných lidí, kteří mají dvě tváře."

 

Obrazek